Ted Mosby

28. listopadu 2010 v 10:27 | Terushka |  Postavy
Celým jménem Theodor Evelyn Mosby, je hlavní postavou seriálu a také vypravěčem. Příběh vypráví svým dětem o 30 let později. 
Je velký romantik, miluje umění-ze staveb je to Empire State Building, a některé literární díla a básně. Mívá sklony k opravování gramatických chyb u ostatních lidí.
Pochází z Shaker Heights, Ohio. Studoval na vysoké škole Weasleyan University, kde bydlel na koleji se svým nejlepším přítelem Marshallem. Spolu se pak přestěhovali do New Yorku. 
Ted vždycky snil o tom, že z něho bude slavný arcitekt. Pracoval u firmy New York design, odkud odešel a dostal nabídku na práci v Goyal National Bank, která ale byla zrušena z důvodů nedostatku financí. Založil vlastní firmu Mosby design, ale žádnou nabídku nedostal. Nezbývalo mu tedy nic jiného než přijmout práci učitele architektury na Kolumbijské Univerzitě
Když poprvé v baru uviděl Robin, věděl, že ona je ta pravá. Mezi řadou nevydařených románků spolu chodili necelý rok, ale zůstali přátelé. Ovšem identita manželky budoucího Teda zůstává skryta.
Když se jednou večer opil, probudil se ráno s vytetovaným motýlem na zádech. Při jeho odstraňování se setkal s doktorkou Stellou, se kterou začal chodit. Ted ji požádal o ruku a rozhodl se , že se přestěhuje k ní a k její dceři do New Jersey, které nesnáší. V den svatby ho ale Stella opustila kvůli svému ex-manželovi.
Se svou budoucí ženou se již minul v baru na svátek svatého Patrika, je také studentkou v jeho třídě. Diváci ale dosud neví kdo to je.


http://z.about.com/d/tvcomedies/1/7/K/0/-/-/ted.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama