Postavy

Marshall Eriksen

28. listopadu 2010 v 13:57 | Terushka
Narodil se v roce 1978 a vyrůstal u své mnohočlenné rodiny, kde i přes svých 190 cm je nejnižší muž. S Lily - jeho pravou láskou se potkal v prvním ročníku na vysoké škole, chodil s ní a nakonec, poté co spolu několik let bydleli se i vzali.
Po škole začal Marshall studovat ještě práva, protože se velmi zajímal ochranu životního prostředí, a stal se právníkem. Kvůli velkým dluhům na Marshallově a Liliině společném bankovním účtu, musel Marshall vzít dobře placenou práci, která nemá s životním prostředím nic společného. Byla to práce v advokátní kanceláři, kde se staral o zábavní park. Později se připojil k právnímu týmu v Goyal National Bank, kde pracoval i Barney.
Je skvělý hráč na klavír http://www.youtube.com/watch?v=JQwsj6IRw2I, a milující manžel, který by pro Lily udělal cokoliv. 


Obrázek “http://z.about.com/d/tvcomedies/1/0/N/0/-/-/marshall.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Lily Aldrin

28. listopadu 2010 v 12:14 | Terushka
Lily se narodila v roce 1978 a na vysoké škole se potkala s Marshallem (který bydlel na koleji s Tedem), se kterým začala v té době chodil. Po škole se spolu i s Tedem přestěhovali do malého New Yorkského bytu. S Marshallem se vzali a po čase se přestěhovali do vlastního bytu.
Pracuje jako učitelka v mateřské školce a ve volném čase maluje. Sní o tom, že bude velká umělkyně. Jednu dobu se také snažila vydělat si prodejem obrazů.
Lily neumí udržet žádné tajemství a když je ve stresu, tak nakupuje, díky čemuž jí narůstalí velké dluhy.

Barney Stinson

28. listopadu 2010 v 11:58 | Terushka
Barney se narodil v roce 1976 a vyrůstal se svou matkou a svým homosexuálním bratrem, který je černoch.
Je to sukničkář, který vždy nosí oblek. K jeho zálibám patří Laser game a balení holek, k čemuž používá nejrůznějších triků. Často si o sobě vymýšlí různé nepravdivé historky, vydává se za někoho jiného, nebo předvádí kouzla-především s ohněm.
Na střední škole byl zasnoubený. Jeho snoubenka ho ale podvedla s jiným, načež se Barney úplně změnil. Stal se z něho takový člověk, jako byl ten, se kterým ho opustila jeho přítelkyně. Od té doby nikdy nehledal vážný vztah, pouze holku na jednu noc. Vyjímkou je Robin do které se zamiloval a dlouhoudobu s ní chodil.
Nikdo neví jak přesně Barney pracuje. Jediné co se ví je, pracuje v Goyal National Bank a vydělává hodně peněz. Barneyho ztvárnil v seriálu herec Neil Patrich Harris.

  http://z.about.com/d/tvcomedies/1/0/L/0/-/-/barney.jpg

Robin Scherbatsky

28. listopadu 2010 v 11:39 | Terushka
Celým jménem Robin Charles Scherbatsky se narodila se v Kanadě, odkud se přestěhovala do New Yorku, kde bydlí s menší smečkou psů. Ještě jako teenager vystupovala pod jménem Robin Sparkles jako popová hvězda. Jejím největšímy hity se staly písňe s názvem Let's go to the mall - http://www.youtube.com/watch?v=GF1b1pf9DRY a Sandcastles In The Sand -http://www.youtube.com/watch?v=wVUwO-RaAMw.Vždy se snažila udělat velkou kariéru jako televizní reportérka. Dlouho pracovala ve správách Metro News one. S Tedem chodila necelý rok. Po jejich rozchodu Robin ztratila práci a protože neměla z čeho platit byt, nastěhovala se k Tedovi. Protože neměla práci, měla být vyhoštěna zpátky do Kanady. Barney jí ale pomohl najít práci v ranních zprávách.
Poté co zjistila, že je do ní Barney zamilovaný, začala s ním chodit. Ani jednomu to ale nedělalo dobře a ostatní přátelé se rozhodli, že jim pomůžou. Jejich pokus rozdělit je, jim ale nevyšel a Robin se s Barneym zasnoubila. Po chvíli jim došlo co dělají za chybu a rozešli se, zůstali ale přáteli.


http://z.about.com/d/tvcomedies/1/0/O/0/-/-/robin.jpg

Ted Mosby

28. listopadu 2010 v 10:27 | Terushka
Celým jménem Theodor Evelyn Mosby, je hlavní postavou seriálu a také vypravěčem. Příběh vypráví svým dětem o 30 let později. 
Je velký romantik, miluje umění-ze staveb je to Empire State Building, a některé literární díla a básně. Mívá sklony k opravování gramatických chyb u ostatních lidí.
Pochází z Shaker Heights, Ohio. Studoval na vysoké škole Weasleyan University, kde bydlel na koleji se svým nejlepším přítelem Marshallem. Spolu se pak přestěhovali do New Yorku. 
Ted vždycky snil o tom, že z něho bude slavný arcitekt. Pracoval u firmy New York design, odkud odešel a dostal nabídku na práci v Goyal National Bank, která ale byla zrušena z důvodů nedostatku financí. Založil vlastní firmu Mosby design, ale žádnou nabídku nedostal. Nezbývalo mu tedy nic jiného než přijmout práci učitele architektury na Kolumbijské Univerzitě
Když poprvé v baru uviděl Robin, věděl, že ona je ta pravá. Mezi řadou nevydařených románků spolu chodili necelý rok, ale zůstali přátelé. Ovšem identita manželky budoucího Teda zůstává skryta.
Když se jednou večer opil, probudil se ráno s vytetovaným motýlem na zádech. Při jeho odstraňování se setkal s doktorkou Stellou, se kterou začal chodit. Ted ji požádal o ruku a rozhodl se , že se přestěhuje k ní a k její dceři do New Jersey, které nesnáší. V den svatby ho ale Stella opustila kvůli svému ex-manželovi.
Se svou budoucí ženou se již minul v baru na svátek svatého Patrika, je také studentkou v jeho třídě. Diváci ale dosud neví kdo to je.


http://z.about.com/d/tvcomedies/1/7/K/0/-/-/ted.jpg
 
 

Reklama